-
-
-
-
-
-
zaawansowane wyszukiwanie »
  Lokalizacja Dzielnica Ulica Ilość pokoi Powierzchnia Piętro Cena
Działki|sprzedaż Czernikowo 896 m2 75000 PLN

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną usytuowaną w Czernikowie. Działka zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie przedszkola, sklepów, kościoła, Urzędu Gminy, Szkoły podstawowej i LO w Czernikowie, jednocześnie w zacisznej enklawie. Z dwóch stron ogrodzona. W drodze woda, kanalizacja i prąd. Dojazd drogą asfaltową, osiedle domków, cisza spokó..

  Lokalizacja Dzielnica Ulica Ilość pokoi Powierzchnia Piętro Cena
Działki|sprzedaż Aleksandrów Kujawski Ośno 15081 m2 573078 PLN

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Ośno, gmina Aleksandrów Kujawski, wzdłuż ulicy Polnej w Aleksandrowie Kujawskim, 4 km od krajowej drogi  91 i Autostrady A1. Działka o powierzchni 15081 mkw. Przy granicy działki jest instalacja wodociągowa, linia energetyczna. Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkol..

Działki|sprzedaż Aleksandrów Kujawski Ośno 1150 m2 51750 PLN

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek położonych w miejscowości Ośno, gmina Aleksandrów Kujawski, wzdłuż ulicy Polnej w Aleksandrowie Kujawskim, 4 km od krajowej drogi  91 i Autostrady A1. Działki o powierzchni około 1150 mkw. Przy granicy działek jest instalacja wodociągowa, linia energetyczna. Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu sklepy, szkoła, p..