-
-
-
-
-
-
zaawansowane wyszukiwanie »
  Lokalizacja Dzielnica Ulica Ilość pokoi Powierzchnia Piętro Cena
Mieszkania|sprzedaż Toruń Koniuchy Harcerska 3 68,86 m2 1 475000 PLN

Przedstawiamy Państwu do  sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie , położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym, wybudowanym z wielkiej płyty w nowej technologii. Lokal o powierzchni 68,86 mkw  składa się z trzech w pełni rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki, wc,, duża ładna loggia z widokiem na zieleń. Blok położony na Koniuchach, wśród zieleni,..

Mieszkania|sprzedaż Toruń Rubinkowo Łyskowskiego 4 57,9 m2 2 390000 PLN

Czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji.W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, poczta, rynek, punkty usługowe, przystanki autobusowe i tramwajowe. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku, otoczonego dużą ilością zieleni. Przy budynku parking strzeżony i drugi publiczny. Powierzchnia mieszkania to 57,9m2, na którą składa się:-s..

  Lokalizacja Dzielnica Ulica Ilość pokoi Powierzchnia Piętro Cena
Mieszkania|sprzedaż Toruń Stare Miasto Piekary 2 34,3 m2 1 171900 PLN

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście. Kamienica po kapitalnym remoncie, odnowione klatki schodowe, dach, elewacje, , założono domofony.  Mieszkańcy kamienicy założyli prężnie działająca wspólnotę, zarządzającą budynkiem, dzięki czemu XV-wieczna kamieniczka nabrała dawnej świetności. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrz..

Mieszkania|sprzedaż Toruń Skarpa Tłoczka 2 50.7 m2 4 333000 PLN

Prezentujemy Państwu bardzo ładne, przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na zakole Wisły. Położone w bloku na czwartym piętrze. Blok usytuowany w najładniejszym sektorze  Osiedla Przy Skarpie, Karolina na Tłoczka, poszukiwana lokalizacja. W mieszkaniu w 2012 i 2015 roku przeprowadzono kapitalny remont, są wymienione drzwi wejściowe, wewnętrzne wraz z ościeżnicami,..