-
-
-
-
-
-
zaawansowane wyszukiwanie »
  Lokalizacja Dzielnica Ulica Ilość pokoi Powierzchnia Piętro Cena
Mieszkania|sprzedaż Toruń Rubinkowo Łyskowskiego 4 57,9 m2 2 389000 PLN

Czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji.W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, poczta, rynek, punkty usługowe, przystanki autobusowe i tramwajowe. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku, otoczonego dużą ilością zieleni. Przy budynku parking strzeżony i drugi publiczny. Powierzchnia mieszkania to 57,9m2, na którą składa się:-s..

  Lokalizacja Dzielnica Ulica Ilość pokoi Powierzchnia Piętro Cena
Mieszkania|sprzedaż Toruń Stare Miasto Piekary 2 34,3 m2 1 171900 PLN

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście. Kamienica po kapitalnym remoncie, odnowione klatki schodowe, dach, elewacje, , założono domofony.  Mieszkańcy kamienicy założyli prężnie działająca wspólnotę, zarządzającą budynkiem, dzięki czemu XV-wieczna kamieniczka nabrała dawnej świetności. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrz..

Mieszkania|sprzedaż Toruń Podgórz Idzikowskiego 2 36,24 m2 3 247000 PLN

 REZERWACJA !!!Mieszkanie położone w bloku na trzecim piętrze  przy ulicy Idzikowskiego, powierzchnia  36,24 mkw plus przynależna piwnica. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni-ciemnej, łazienki wraz z wc. Mieszkanie do remontu, ale dzięki temu, można wykorzystać duże możliwości wykonania przeróbek, mieszkanie ma duży potencjał. Ogrzewanie ..